Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S. (Sıkça Sorulan Sorular)

1. Siparişlerim ne kadar sürede teslim edilir? Crattia'dan verdiğiniz siparişler, ödemenizin onaylanmasını takiben 2-7 iş günü içinde kargoya verilir. Kargo süresi, adresinize göre değişiklik gösterebilir.

2. İade ve değişim nasıl yapılır? Teslim aldığınız ürünü, iade/değişim talebinizi içeren bir e-posta ile crattiajewellery@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. İade/değişim işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için İade ve Değişim Politikamızı inceleyebilirsiniz.

3. Ürünlerinizin malzemesi nedir? Tüm takılarımızda yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Altın ve gümüş kaplama takılarımızın yanı sıra doğal taşlar da kullanıyoruz. Ürün açıklamalarında malzeme bilgilerini detaylı olarak bulabilirsiniz.

4. Kargo ücreti ne kadar? Türkiye içindeki tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. Yurt dışına yapılan gönderimlerde ise kargo ücretleri alıcıya aittir.

5. Siparişimi nasıl takip edebilirim? Siparişiniz kargoya verildiğinde size bir takip numarası gönderilecektir. Bu numarayı kullanarak kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

6. Ürünlerinizde garanti var mı? Evet, tüm ürünlerimizde üretim ve malzeme hatalarına karşı 1 yıl garanti sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünler için Garanti ve Kaplama Politikamızı inceleyebilirsiniz.

7. Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? Teslim aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, İade Adresimize ürünü göndererek iade işlemini başlatabilirsiniz. İade süreci ile ilgili detaylı bilgi almak için İade Politikamızı inceleyebilirsiniz.